Новини

Всі новини
2017-05-23

22 травня в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція “Результати аналізу бюджетних витрат лікарень».

22 травня в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція «Доступ до безкоштовних медикаментів в системі вторинної медичної допомоги міста Дніпра. Результати аналізу бюджетних витрат лікарень».

У заході взяли участь депутат Дніпровської міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Лигін; Голова Неурядової медійно-адвокаційної групи Іван Красиков та керівник благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа м. Дніпро» Олександр Колесник.
Олександр Лигін вважає, що в Дніпрі повинна бути прийнята Програма з розвитку паліативної медичної допомоги. «У 2016 році я, як депутат міськради зареєстрував Програму паліативної допомоги в місті Дніпрі. За півроку була проведена певна робота. Це питання підняли на той рівень, що потрібно створювати окрему міську програму з паліативної допомоги. Я пропоную департаментам охорони здоров’я та соціального захисту населення стати співавторами цієї програми, щоб далі програма була затверджена на сесії. Тоді можна буде говорити про її фінансування. Я буду наполягати, щоб фінансування закладалося відповідно до потреб пацієнта, а не за кількістю пацієнтів», сказав він.