2016-08-24

25 років Незалежності України

24 серпня 1991 року здійснилась споконвічна мрія українського народу. Україна постала незалежною державою, вільною серед вільних, рівною серед рівних держав світу.

Геноцид, голодомори та репресії не знищили в нас український дух та прагнення до незалежності.

На полях боїв, в турецькій та польській неволі, в російських та німецьких таборах гартувалася наша воля та міць українського народу.

За нашу незалежність загинули мільйони кращих синів і доньок України.

Ми повинні пам’ятати про це і знати, що з прийняттям Акта про державну незалежність України справжня боротьба за утвердження нашої держави лише розпочалася.

Для нас 24 серпня – головна, найвизначніша дата в країні.

Особисто я пишаюсь тим, що є українцем, і хочу добра своїй Батьківщині.

Ціную приналежність до великого Українського народу, його тисячолітніх символів, історії, долі, перед якими відчуваю й особисту відповідальність, бо вона стосується й мого життя.

Ціную і шаную нашу Україну і власним зусиллям дбаю про її зміцнення та розвиток.

Вірю у нашу здатність досягати великих цілей.

У День Незалежності, усвідомлюю як ніколи, важливість національної ідеї, бо вона є єдиним ключем до нормального життя всіх українських громадян і країни в цілому.

Але проблема нашого часу – це небажання політиків дійсно розбудовувати сильну і заможню Україну, кожен розглядає її як засіб збагачення, популізм в політиці та очікування «сильного царя» гальмує розвиток нашого суспільства.

Коли не має національної ідеї, то земля, люди  розглядаються як просто ресурс, а не надбання країни.

Але є прогрес, після двох Революцій («Помаранчевої» та «Гідності») ментальність змінюється, незважаючи на анексію Криму, окупацію Донецька та Луганська і війни на сході, громадяни вже не будуть кріпаками. І еволюція свідомості – наш головний вектор.

Вважаю, найважливіше – не опустити руки і не зупинятися.

За нами стоїть тисячолітня історія нашої держави України-Русі.

Наша держава відбулася і її новітнє відновлення – це виняткове історичне досягнення всього Українського народу. Україна була, Україна є, Україна завжди буде.

Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, воїнів та всіх хто піднімає прапор нашої країни та дає нам право пишатись своєю країною.

Закликаю всіх вивчати українську мову, історію, культуру і традиції. Без національної гідності і пам’яті людина втрачає індивідуальність та унікальність.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте покладатися на успіх наших спільних дій, які єднають нас, зміцнюють нашу Україну.

З добром і щирим серцем зустрічаємо найбільше національне свято нашого народу, в якому поєднано дух великої української історії і нашу спільну віру в переможне, справедливе та достойне майбутнє. Сердечно вітаю З Днем Незалежності України!

Віри, свідомості та розвитку!

Пишаюсь тим, що я є українцем.

З Повагою керівник «Об’єднання «Самопоміч»-Нікополь

Михайло Поперечнюк