Новини

Всі новини
2017-06-22

Без мера та все одно зі сварками.

Депутатські пропозиції, доповнення та роз’яснення на 22-ій сесії міської ради відібрали більше часу, ніж всі блоки самого порядку денного.
І все ж таки гарні новини є. Разом з правками до бюджету через збільшення прибутку нарешті розподілили кошти по відповідним Департаментам на реалізацію проектів-переможців «Бюджету участі». Отже гроші є – мають розпочинати й роботи. Слідкуємо разом!
Неочікуваною стала поява художників зі своїми роботами біля будівлі міськради. Виявляється, їх вигнали з Алеї художників та змушують укладати договори як приватні особи. Депутат міськради від «Самопомочі» Лигін Олександр запропонував дати доручення профільним департаментам, щодо вирішення цього питання і наступної сесії прийняти відповідне рішення. Та більшість обранців не підтримали.
Не проголосували і за досить дискусійний 11-й пункт 5-го блоку. Нове Положення про департамент з питань місцевого самоврядування виявилося безглуздим. Адже писалося до Програми підтримки ОСББ та ЖБК під правки Анжеліки Пилипенко, депутата міськради від групи «За Дніпропетровськ». Останнє навіть не потрапило до зали.
Чи не вперше виділили порядну суму на компенсацію перевезень пасажирів пільгових категорій. А от у липні знову повернуться до спроби збільшити вік та день заснування міста.