Новини

Всі новини
2017-06-19

Для маленьких дніпрян 17 червня зусиллями міського осередку ПП «Об’єднання «Самопоміч» було організовано майстер-клас з Петриківського розпису

В естетичному вихованні дітей дошкільного віку значне місце належить творам народного декоративного мистецтва. Прекрасне – добрий помічник у процесі виховання дитини. Мистецтво допомагає дітлахам пізнавати життя, розвиває креативність та формує дитину творчою особистістю. Саме з метою формування творчої особистості дитини, а також виховання любові до українського народного декоративного розпису, членами Дніпровського осередку ПП «Об’єднання «Самопоміч» Аліною Матуляк та Ольгою Корнєвою було організовано майстер-клас з Петриківського розпису.

Варто зазначити, що 5 грудня 2013 року петриківський розпис був включений до Списку нематеріальної культурної спадщини людства.

Під час майстер-класу професійна майстриня з Петриківського розпису Катерина Абрамова розповіла дітлахам історію створення розпису, після чого розпочалася практична частина. Учасники заходу навчалися малювати на папері візерунки із рослинних елементів за мотивами петриківського розпису. Зокрема малеча освоювала техніку виконання основних мазків різними способами, а саме пензлем та пальчиком.

Маленькі творці та їх батьки, які охоче допомагали своїм чадам у творчому процесі, отримали чудовий настрій та море позитивних емоцій від такої діяльності.

Після закінчення майстер-класу юні художники мали змогу посмакувати смачним обідом від партнерів заходу – всесвітньовідомої мережі закладів громадського харчування KFC.