2016-10-16

Дніпровська «Самопоміч» долучається до виборів у територіальні громади області

У грудні поточного року відбудуться перші в історії незалежної України вибори до об’єднаних територіальних громад. Також обиратимуть голів громад. Дніпровська «Самопоміч» активно включається у виборчій процес.

Наша мета – привести на місця чесних та професійних людей. А тому запрошуємо всіх небайдужих долучатися до роботи. Ми готові надати організаційну, юридичну, іншу можливу підтримку тим, хто бажає разом з нами проконтролювати хід виборів. Контакти: м. Дніпро, проспект О. Поля, 106 (колишній проспект Кірова), телефон: (096) 228-08-58. Для листування: dnipropetrovsk@samopomich.in.ua. Також надаємо вичерпну інформацію, які саме райони та населені пункти Дніпропетровської області візьмуть участь у голосуванні 11 та 18грудня.

11 грудня вибори пройдуть у К Р И Н И Ч А Н С Ь К О М У районі до наступних територіальних громад: Аульська селищна об’єднана територіальна громада – Аульська селищна рада: смт Аули, Українська сільська рада (село Українка, селище Вишневе); Божедарівська селищна об’єднана територіальна громада – Божедарівська селищна рада – Щорська селищна рада (смт Божедарівка, села Веселе, Вільне, Людмилівка, Надія, Олексіївка, Потоки, Скелюватка, Трудове), Болтишківська сільська рада (села Болтишка, Калинівка, Олександрівка), Покровська сільська рада (села Покровка, Весела Долина, Грузинівка, Зелений Яр, Крута Балка, Новомилорадівка, Червоний Орлик, селища Милорадівка, Сорокопанівка); Криничанська селищна об’єднана територіальна громада – Криничанська селищна рада – Криничанська селищна рада (смт Кринички, села Гримуче, Новопідгірне, Новопушкарівка, Одарівка, Суворовське, Червоний Яр, Чернече, Яблуневе), Дружбівська сільська рада (села Дружба, Кам’янчани, Малярщина, Мирне, Первозванівка, Сухий Хутір, Улянівка, Червоний Став), Маломихайлівська сільська рада (села Маломихайлівка, Діброва, Новокалинівка, Шмакове).

Також 18 грудня обиратимуть голів територіальних громад та персональний склад рад у наступних районах:

В А С И Л Ь К І В С Ь К И Й район.

Васильківська селищна об’єднана територіальна громада: Васильківська селищна рада (смт Васильківка, села Бондареве, Вовчанське, Зоря, Іванівка, Красне, Манвелівка, Петриківка, Улянівка, селище Правда), Богданівська сільська рада (села Богданівка, Бабакове, Катеринівка, Колоно-Миколаївка, Нововасильківка), Великоолександрівська сільська рада (села Великоолександрівка, Первомайське, Преображенське), Воскресенівська сільська рада (села Воскресенівка, Нововоскресенівка).

М Е Ж І В С Ь К И Й район.

Новопавлівська сільська об’єднана територіальна громада: Новопавлівська сільська рада (села Новопавлівка, Дачне, Філія, Чугуєве), Богданівська сільська рада (села Богданівка, Антонівське, Миколаївка, Солоне, Тарасівка, Федорівське, Чаус).

Н І К О П О Л Ь С Ь К И Йрайон.

Чкаловська сільська об’єднана територіальна громада: Чкаловська сільська рада (село Чкалове), Південна сільська рада (село Південне).

П О К Р О В С Ь К И Йрайон.

Покровська селищна об’єднана територіальна громада: Покровська селищна рада (смт Покровське, села Водяне, Гапоно-Мечетне, Зелена Долина, Левадне, Отрішки, Петриків, Романки, Скотувате, Старокасянівське, Чорненкове), Андріївська сільська рада (села Андріївка, Братське, Вільне, Герасимівка, Нечаївка, Остапівське, Піщане, Радісне, Христофорівка), Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Богодарівка, Відрадне, Вовче, Гай, Добропасове, Коломійці, Новоскелювате, Олексіївка, Писанці, Тихе). Великомихайлівська сільська об’єднана територіальна громада Великомихайлівська сільська рада (села Великомихайлівка, Вороне, Лісне, Маліївка, Новоселівка, Орестопіль, Соснівка, Хороше, Январське); Березівська сільська рада (села Березове, Запорізьке, Калинівське, Новогеоргіївка, Новомиколаївка, Степове, Тернове); Маломихайлівська сільська об’єднана територіальна громада Маломихайлівська сільська рада (села Маломихайлівка, Яблунівка), Гаврилівська сільська рада (села Гаврилівка, Підгаврилівка).

П ’ Я Т И Х А Т С Ь К И Й район

Вишнівська селищна об’єднана територіальна громада – Вишнівська селищна рада (смт Вишневе, село Кулябкине); Лозуватська сільська рада (села Лозуватка, Байківка, Іванівка, Ликошине, Новоукраїнка, Терно-Лозуватка, Червоний Яр); Лихівська селищна об’єднана територіальна громада Лихівська селищна рада (смт Лихівка, села Райдужне, Степове), Холодіївська сільська рада (села Байдаківка, Володимирівка, Грамівка, Григорівка, Миронівка, Цвіле, Червона Гірка, Яковлівка).

С О Ф І Ї В С Ь К И Й район

Софіївська селищна об’єднана територіальна громада – Софіївська селищна рада (смт Софіївка, села Любимівка, Михайлівка, Петрове, Тарасівка, Широке), Запорізька сільська рада (села Запорізьке, Братське).

Синельниківський район

Роздорська селищна об’єднана територіальна громада – Роздорська селищна рада (смт Роздори, села Гострий Камінь, Нововознесенка, Роздолля); Старовишневецька сільська рада (села Старовишневецьке, Водяне, Катражка, Новопавлоградське, Парне, селище Вишневецьке).

Т О М А К І В С Ь К И Й район

Томаківська селищна об’єднана територіальна громада – Томаківська селищна рада (смт Томаківка, села Катьощине, Олександрівка, Петрівка, Семенівка, Сергіївка), Володимирівська сільська рада (села Високе, Ганнівка, Грушеве, Запорізька Балка, Запорізьке, Миролюбівка, Новомиколаївка, Новомихайлівка, Новоукраїнка, Садове, Степанівка, Урожайне), Кисличуватська сільська рада (село Кисличувата), Китайгородська сільська рада (села Китайгородка, Зелений Клин), Михайлівська сільська рада (села Михайлівка, Гарбузівка, Новокатьощине, Чайки), Преображенська сільська рада (села Преображенка, Баркове), Чумаківська сільська рада (села Чумаки, Крутеньке, Червоний Яр).

Ц А Р И Ч А Н С Ь К И Й район

Царичанська селищна об’єднана територіальна громада – Царичанська селищна рада (смт Царичанка, села Драгівка, Дубове, Калинівка, Лисківка, Пилипівка, Селянівка, Тарасівка, Турове), Бабайківська сільська рада (села Бабайківка, Вербове, Івано-Яризівка, Кущівка, Новостроївка), Михайлівська сільська рада (села Михайлівка, Гнатівка, Заорілля, Червона Орілька), Прядівська сільська рада (село Прядівка), Юр’ївська сільська рада (села Юр’ївка, Ненадівка, Преображенка, Семенівка).

Ш И Р О К І В С Ь К И Й район

Гречаноподівська сільська об’єднана територіальна громада – Розилюксембурзька сільська рада (села Гречані Поди, Калинівка Красний Під, Миролюбівка, Свистунове, Трудолюбівка), Степова сільська рада (села Степове, Водяне, Кравці, Кряжове, Озерне, Подове, Пологи). Новолатівська сільська об’єднана територіальна громада – Новолатівська сільська рада (села Новолатівка, Інгулець, Латівка, Новоселівка, Стародобровільське), Зеленобалківська сільська рада (села Зелена Балка, Курганка, Макарівка, Нове, Червоний Ранок, Шведове).

Ю Р ’ Ї В С Ь К И Й район

Варварівська сільська об’єднана територіальна громада – Варварівська сільська рада (села Варварівка, Вербське, Весела Гірка, В’язівське-Водяне, Призове, Широка Балка, Юр’ївське), Вербуватівська сільська рада (села Вербуватівка, Долина, Нижнянка).