2018-11-29

Економія у 7 разів!

Замість 1.200 грн лише 170 грн. Відтепер члени ОСББ «Каверіна 26-28» у Дніпрі самостійно переконалися – економити на електроенергії тисячі гривень на рік абсолютно реально.

Ще у 2015-му в рамках передвиборної програми кандидата у міську раду Олександра Лигіна «Самопоміч» започаткувала у Дніпрі рух підтримки ОСББ. Лекції про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків мали неабиякий попит. Через рік жителі 26-го та 28-го будинків по вул. Каверіна вже зареєстрували своє об’єднання.

Голова правління ОСББ Алла Левченко пригадує, як одразу повідомили ЖЕК про зміну форми управління та наміри заключення окремих договорів з ДТЕКом щодо постачання електроенергії. Бо не маючи окремих лічильників за послуги доводилось сплачувати за стандартними нормативами.

Зайвих грошей тоді новостворене ОСББ ще на мало, тож вирішили звернутися по допомогу до депутата міської ради від «Самопомочі» Олександра Лигіна.

«У минулому році завдяки Олександру Лигіну нам вдалось повністю замінити систему електродротів на всі 6-ть під’їздів у 26-му будинку та встановити прилади обліку, цього року проект закінчили, доробивши теж саме і з 28-им будинком. Як результат, ми отримали енергоефективне світлодіодне освітлення на вулиці та у під’їздах двох будинків і тепер сплачуємо виключно за використані ресурси по лічильнику,» – радіє Алла Левченко.

Після встановлення лічильників відносини із електричним монополістом стали економічно вигідні для мешканців. Фахівці ДТЕКу підтвердили, що всі роботи виконанні по ГОСТам та нарешті заключили договір щодо постачання електроенергії до будинків.

Результат?
Перший рахунок прийшов у 7 разів менший, ніж попередні – з 1.200 грн сума зменшилася до 170-ти грн.. – оформити в окрему в плашку, будь ласка

Разом із бухгалтером Світланою Мазуркевич голова ОСББ вже підрахували – за 12 місяців зможуть зекономити понад 12.000 тис. грн., а витрачати гроші є на що – попереду асфальтування другої частини спільного подвір’я, вентиляційні труби, ремонт у під’їздах.

«Приємно бачити результат роботи, що розпочалась ще 3 роки тому. Ми розвіювали плітки та страхи навколо створення ОСББ. Пояснювали, чому така форма управління краща у наших реаліях. Навчали, як створювати об’єднання згідно Закону. ОСББ – це енергоефективна технологія у світі ЖКГ. І на прикладі ОСББ «Каверіна 26-28» ми бачимо позитивні зміни, що відображаються як на якості життя мешканців, так і на їхніх гаманцях,» – переконаний депутат міської ради від «Самопомочі» Олександр Лигін.