2018-10-25

Голова Верхньодніпровського осередку Самопомочі Костянтин Коротюк отримав мандат депутата обласної ради

Дніпропетровської облради Гліб Пригунов під час останньої сесіі обранців.
Щиро вітаємо Костянтина та бажаємо сил, мудрості та перемог на новій відповідальній посаді. Віримо, він підсилить нашу команду та гідно служитиме українській державі.

За словами голови обласної виконавчої комісії Павла Шандиби, депутат був обраний у зв’язку із смертю депутата обларади Анатолія Непоради, обраного 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі від іншої демократичної політичної сили. Костянтин Коротюк був першим номером у списку кандидатів у депутати Верхньодніпровської міськради 29 жовтня 2017 року. В 2017 році вступив в ПП «Об’єднання «Самопоміч» та був обраний головою Верхньодніпровської Самопомочі.

«Ми можемо жити у заможній та процвітаючій країні. Хтось скаже, мріяти можна про все, що завгодно. Але це не романтика, і не утопія. Війна, олігархізм, бюрократія, беззаконня, зростання комуналки – бізнес вимирає, люди стають біднішими… Повірити у світле майбутнє країни, на фоні занепаду та зубожіння, багатьом складно. Країна, де панує справедливість, поважають закон, де цінують нематеріальні блага, де немає війни та корупції – все це здається казкою, якій ніколи не судилося збутися.
Але тільки від нас залежить встане Україна з колін чи покотиться у прірву.
Саме тому я став частиною Самопомочі, а віднедавна –депутатом Дніпропетровської обласної ради. Це єдина політична сила, яка може вивести країну із кризи та збудувати фундамент сильної, процвітаючої держави. Яка вимагає і від себе, і від суспільства, і від влади вищих стандартів життя.
Долучайтеся до нашої команди. Я оптиміст і вірю в майбутнє країни. А ви?»

Костянтин Коротюк, голова Верхньодніпровського осередку Самопомочі, депутат Дніпропетровської обласної ради.