2018-11-02

Микита Яценко: “Зміни в країні починаються з кожного з нас.”

Голова Тамаківського осередку партії Микита Яценко розповів, чому приєднався до Самопомочі та що його осередок робить для покращення життя громади.

«Я батько. В мене є 4-ри річний синочок. Я не хочу, щоб мій син виїжджав на заробітки за кордон. Я хочу зробити так, щоб він працював, навчався і жив в Україні і тим був гордий. Для цього я прийшов в Самопоміч, щоб зробити майбутнє своєї дитини яскравим, радісним та щасливим.
Ми співпрацюємо з громадою і допомагаємо покращити якість життя громади, займаємося якістю дорожнього покриття у районі. Для цього задіюємо поліцію, облавтодорівців. Співпрацюємо з Мирівською обєднаною територіальною громадою. Наразі триває процес відстоювання дитячого садочку.
Я доєднався до Самопомочі, бо хочу змін в країні. А зміни починаються з кожного з нас. Приходьте, долучайтеся до нас, бо в єдності –сила!”

Микита Яценко: "Зміни в країні починаються з кожного із нас"

Никита Яценко: «Я батько. В мене є 4-ри річний синочок. Я не хочу, щоб мій син виїжджав на заробітки за кордон. Я хочу зробити так, щоб він працював, навчався і жив в Україні і тим був гордий. Для цього я прийшов в Самопоміч, щоб зробити майбутнє своєї дитини яскравим, радісним та щасливим. Я доєднався до Самопомочі, бо хочу змін в країні. А зміни починаються з кожного з нас. Приходьте, долучайтеся до нас, бо в єдності –сила!https://samopomich.ua/joinus/

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Дніпро op Woensdag 31 oktober 2018