2018-09-27

«На «три букви» воно мені треба?»

Пенсіонерка принесла до Пенсійного фонду документи на перерахунок пенсії, а у відповідь почула грубу лайку від держпрацівника. «Люб’язна» працівниця – головний спеціаліст Чечелівського Пенсійного фонду – Савицька Олена Вікторівна.

Місяць тому пенсіонерка Інна Владиславівна Мороз звернулася до обласного офісу Самопомочі з проханням перевірити пенсію на оптимальність.
За фахом жінка – математик-програміст. Працювала на заводах, була приватним підприємцем. Шість років отримувала мінімальну пенсію – 1452 гривні.
Пані Інні ми порадили взяти довідку на підприємстві про заробітну плату за рекомендований період, виходячи із аналізу її коефіцієнту по зарплатні.
Результат здивував навіть нас!
За перерахунком керівника проекту в області Олени Соколової, її пенсія зросла, вдумайтеся, на 1124 гривень! Це чималі гроші. Їх пенсіонерка могла отримувати ще з 2012 року, аби працівники пенсійного фонду свого часу запросили в неї цю довідку.
Обурена пенсіонерка, ледь стримуючи сльози, пішла в кабінет до начальника – Золотухіної Світлани Альбертівни. Завдяки втручанню керівника проблему вирішено, вона уважно її вислухала та направила до більш компетентного та ввічливого працівника, за що ій окрема дяка.
«Такі випадки, на жаль, непоодинокі. Свідомість у людей хоч і потроху змінюється, але «совок» в головах деяких працівників присутній, як і раніше. Ми не дозволимо зневажливо ставитися до соціально-незахищених верств населення. Держпрацівники, які не поважають пенсіонерів, дозволяють у їх бік грубість та хамство – це морально бідні люди. Вони не думають про те, що зло – це бумеранг, який завжди повертається. Ці люди самі можуть опинитися у ситуації, коли на просте звернення у відповідь почують: «А на «три букви» воно мені треба?», – прокоментував голова Дніпропетровської обласної організації Самопомочі Сергій Рульов.
В єдності – сила!