Новини

Всі новини
2017-07-03

Однією зустріччю вирішили одразу декілька питань.

Минулого тижня депутат міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Лигін Олександр навідався до будинку по вул. Пісаржевського, 7. Де минулоріч утворили Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та вже встигли скористатися його перевагами. Разом з гостем перевірили справність відремонтованого завдяки Програмі підтримки ОСББ та ЖБК ліфту й тутешні мешканці – всі залишились задоволеними.
Але під час спілкування з’ясувалось, що жителі будинку і досі страждають від наслідків квітневої непогоди. Величезна пересушена вже літнім сонцем гілка зависла над головами перехожих.

Дивно, що тоді комунальники прибрали все навколо окрім однієї небезпечної гілки, що зручно облаштувалася на високовольтних дротах. Постійні дзвінки до «Зеленбуду» чомусь так і не дали бажаного результату.

Не з першого звернення, та все ж таки унебезпечити людей вдалось. За сприяння депутата Олександра Лигіна та його помічника Олександра Дуки вже у п’ятницю на Пісаржевського прибули одразу декілька служб.

«Майже за півгодини все зробили! Я такої злагодженої роботи давно не бачила: один зверху розпилює, знизу інші вже беруться за те, що впало. Та взагалі зробили й обрізали більше, ніж ми мріяли. А працівники КП «Міськсвітло» одразу ж виправили несправності на лінії. Все за собою прибрали та поїхали.» – дивується раптовій оперативності комунальних служб Анжеліка Кутова, що живе у найближчому будинку.

Власне, готовність та відкритість до діалогу громади і влади й мають давати саме такий результат – поліпшення умов життя всіх навколо.