2018-12-26

Підсумували та спланували

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у міській раді Юрій Акуленко та депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у міській раді Олександр Лигін відзвітували перед мешканцями Дніпра за виконану роботу у 2018-му році.

Ремонти, утеплення, відновлення пішохідної алеї, поновлення водопостачання, встановлення світлофорів, асфальтування доріг, підтримка ОСББ будинків та забезпечення шкіл і садочків сучасними спортивними майданчиками, а також підтримка та допомога в участі у міських програмах – все, на що не вистачає часу у влади, але так потребують люди.

Приємно було чути слова подяки та підтримки, але розслаблятися ніколи, одразу ж почули й ряд проблемних питань, що потрібно вирішувати якнайшвидше.

Поступово депутатський звіт перейшов у незапланований останній за рік депутатський прийом. Бо кількість проблем, нажаль, не стає меншою.

Дякуємо кожному дніпровцю за участь у зборі книг для Бібліотеки профспілкового комітету ПівденМашу на Робочій, 81. Разом з вами нам вдалось напередодні Нового Року поповнити книжковий фонд для понад 500 активних читачів.