2016-10-04

«Підвищимо муніципальну надбавку бюджетникам до 50 відсотків», – Артем Хмельников

Працівники бюджетної сфери будуть отримувати більшу допомогу від міської влади. Зокрема, доплата з міського бюджету вчителям та лікарям складе половину їхнього окладу.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив лідер фракції «Об`єднання «Самопоміч», голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников.

За словами Артема Хмельникова, в поточному році міська влада прийняла рішення доплачувати бюджетникам 40% від їхнього окладу з коштів, що закладені у бюджет міста.

«Але ми не збираємося на цьому зупинятися. Вже в наступному, 2017 році, муніципальна надбавка складатиме 50% від окладу», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету.

Також зростуть виплати ветеранам війни, учасникам АТО, соціально незахищеним верствам населення. Додаткові кошти виділять і на благоустрій міста – в кожен наступний рік один з мікрорайонів у восьми районах Дніпра капітально відремонтують.

Бюджет міста на 2017 рік вже надійшов до профільної комісії. Після його опрацювання депутатами, новий бюджет винесуть на громадські обговорення і до кінця року мають прийняти.

«Ми декларуємо абсолютну відкритість бюджетного процесу. Громада міста має не лише знати, а й контролювати розподіл коштів», – зазначив Артем Хмельников.

Наголосимо, що бюджет Дніпра поточного року – найбільший за часи незалежності. Від складає понад 8 мільярдів гривень, що в півтори рази більше, ніж бюджет-2015. Станом на сьогодні він виконаний на 106 відсотків.