Новини

Всі новини
2017-02-16

Позиція фракції «Об’єднання «Самопоміч» в міськраді Дніпра щодо блокади окупованих територій

В ході чергової сесії Дніпровської міської ради фракція «Об’єднання «Самопоміч» виступила категорично проти розблокування залізничних шляхів, через які в Україну везуть вугілля з окупованих територій.
Фракція «Об’єднання «Самопоміч» в міськраді Дніпра твердо заявляє: ми будемо всіляко перешкоджати тому, щоб окупанти і далі продовжували вбивати українців за їх же власні гроші.
Однак вчора 36 депутатів міськради Дніпра звернулися до Кабінету Міністрів з тим, щоб дозволити торгівлю з окупантами. При тому, що майже за три роки військових дій загарбники вбили тисячі українців.
Деякі з місцевих політиків вважають, що торгувати з ОРДЛО цілком прийнятно. Але не фракція «Об’єднання «Самопоміч».
У фракції вважають, що наживатися на крові – злочин. Наша країна ще довго буде заліковувати рани війни. Як же можна в таких умовах торгувати з агресором?
Варто відзначити, що рішення звернутися до уряду з пропозицією розблокувати залізничні колії вирішили з подачі пропрезидентської фракції в міськраді. Це ініціатива фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Але що примітно, з натхненням ініціативу БПП підтримали представники «Оппоблоку» та «Громадської сили».

0b6bfe8f3c5505d7075c3855d46ed04d