2018-11-21

Скандальна сесія у Підгородному

Чим шокували депутати Підгороднянської міської ради?

Остання сесія Підгороднянської міської ради показала, що криза влади в м. Підгородне триває та прогресує. Депутати виказали недовіру голові міської ради, одному з його заступників, відмінили премії посадовцям виконкому. Але мова піде про інше. Голосуючи, депутати, як завжди, просували свої інтереси. Для них, схоже, пріоритетні ті напрямки, де можна щось вкрасти, а не вирішити проблеми громади.

Отже, багатостраждальна вулиця Межова. По ній рухається маршрутка № 235. Вона перевозить людей, які сплачують податки до бюджету міста. Робоча група з розвитку інфраструктури та транспорту за участі громадськості рекомендувала міськраді взяти її на баланс і виділити у 2019 році гроші на ремонт. ВОДГОСП дав згоду на передачу дороги на баланс міста, залишилось прийняти рішення раді. Але воно не прийняте. Не вистачило голосів.
Депутати мотивували це тим, що грошей не вистачає уже на існуючі вулиці. Звісно, краще ж асфальтувати тупикові вулиці, по яких громадський транспорт не ходить… Наприклад, депутати одноголосно дають ОДА право замовника на асфальтування Геологів та Шевченко у 2019 році. Може хтось знає, які маршрутки ходять тими вулицями?

Але це ще не все. Наступне питання – податки. Саме вони наповнюють бюджет, якого не вистачає на асфальтування вул. Межова. Для газослужби та РЕС податок із земельних ділянок складає 12 відсотків. Податки для земель, які знаходяться у постійному користуванні, теж повинні були збільшити до 12 відсотків, але повернути хоча б частину цих коштів до бюджету міста депутати не бажають.

Також сесія погодила рішення міського голови щодо виділення коштів на харчування школярів у листопаді. Але вже на грудень кошти виділяти не захотіли. До речі, вже написане звернення від керівників шкіл до міськради. Буде службове розслідування щодо відсутності фінансування харчування школярів у жовтні місяці. Результати будуть опубліковані.
«Депутатам та посадовцям виконкому треба не воювати, а налагоджувати співпрацю. Бо, дивлячись на бардак, в громаді все частіше лунають заклики провести референдум про приєднання м. Підгородне до Дніпра. Де ці депутати опиняться у такому разі? Ми маємо дбати про добробут громади, але, вочевидь, обранці думають лише про те, як урвати собі «ласий шматок», – прокоментував керуючий справами Дніпровського районного осередку Самопомочі Сергій Ганжа.

Джерело: pidgorodne.info