2016-09-12

“Славний пікнік” до Дня міста

Цими вихідними ми святкували День міста. Нашому рідному Дніпру виповнилося 240 років! Для жителів та гостей міста повсюди проходили різноманітні фестивалі, виставки народної творчості, святкові концерти. У парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбувся «Славний пікнік»  – свято смачних розваг для дітей і батьків від секретаря міської ради. В’ячеслав Мішалов вважає, що будь-яке свято – це, перш за все, щасливі діти.

Пікнік дійсно видався славним: свіже повітря, сімейний відпочинок, веселі ігри, танці та смачні частування. Для гостей свята працювало близько 20 майданчиків, серед яких чи не найбільшою популярністю користувалася тематична фото зона. За участь в іграх та конкурсах дітлахи отримували фішки «пікчі», які можна було обмінювати на морозиво, солодку вату і прохолодні напою.

n4ybc07jvro

 

 

fhjs1hskbya

Байдужих не лишилося – і малим і дорослим такий пікнік припав до душі. «Дещо незвичний формат, але безумовно цікавий! Наша донечка Віка у захваті від свята, навіть встигла завести кількох нових друзів» – радіє сім’я Гришиних.

 

 

 

 

ey2itmdzkt0

 

u66kizxr5za