2018-07-30

СВІТЛАНА АВРАМЕНКО: “Жінка-депутат – це арбітр у вирішенні проблемних питань, який вміє впливати на людей та змінювати життя на краще!”

СВІТЛАНА АВРАМЕНКО: “Жінка-депутат – це арбітр у вирішенні проблемних питань, який вміє впливати на людей та змінювати життя на краще!”
ЛІД: Подейкують, що жінка у політиці така ж небезпечна, як і жінка за кермом. Звісно, що це нав’язливий гендерний стереотип, якому вже давно не місце у сучасному житті.
Але дехто і досі переконаний, що жінці в політиці не місце, бо суспільна та політична діяльність має серйозні часові обмеження: повністю віддаючись роботі, в неї не залишається часу для найголовнішого – сім`ї, близьких та рідних.
Втім, бути справжньою жінкою – значить вміти встигати скрізь. Саме це доводить наша наступна гостя постійної рубрики «Люди Самопомочі» голова П’ятихатського районного осередку Самопомочі Світлана Авраменко.
Світлана талановито поєднує у собі жіночу тендітність та мудрість із вольовим характером та вмінням приймати виважені рішення. Вона активно займається громадською діяльністю, пірнає з аквалангом, ходить в гори, вирощує квіти та рослини, багато подорожує – як справжня жінка, Світлана все робить з великим натхненням, суміщаючи кілька ролей одночасно – політика, дружини, матері, господині, музи та творця…
«Я народилася в селі Комісарівка, на Дніпропетровщині, – ділиться Світлана. – Закінчила сільськогосподарський інститут, за фахом – ветеринарний лікар. Свій трудовий шлях розпочала в Ерастівському аграрному коледжі- викладачем ветеринарної справи та тваринництва. Але завжди прагнула займатися своєю справою, тож стала приватним підприємцем, потім – керівником агентств нерухомості.
Чесна людина, якій не байдуже майбутнє рідної країни, яка не стоїть осторонь проблем і знає, як їх можна вирішити, рано чи пізно прийде в політику. Так зробила і Світлана. Спочатку стала депутатом селищної ради – одного скликання, потім – наступного. А згодом в її житті з’явилася «Самопоміч».
«Ідеологія партії Самопоміч відповідає моїм внутрішнім цінностям – «бути собою», «допомагати тим, хто цього потребує.» Це молода і активна партія небайдужих людей, з чітким планом на майбутнє, і я бачу реальний внутрішній розвиток кожного з її членів. Проблем сьогодення в ОТГ, де я депутат, існує чимало – це і водопостачання- а саме відсутність проектної документації, на яку потрібні додаткові кошти, проблема позашкілля – мрію про єдиний центр позашкільної та профорієнтаційної роботи , де діти могли б розвиватися різносторонньо. Наразі беру участь у розробці проекту по реконструкції стадіону і маю надію на втілення його в життя.»
«Поразка? Я не розумію значення цього слова»- отже вперед і тільки вперед.»
Головне у жінці – переконана Світлана, це активна громадська позиція, виваженість, терплячість та мудрість. А ще – вміння ніколи не здаватися і рухатися тільки вперед. Саме тому вона завжди прагне до самовдосконалення, саморозвитку та нових знань, які черпає із навколишнього світу, сторінок улюблених авторів та Біблії – книги, яка дає відповідь на всі запитання.
«Звісно, що на плечі жінок лягає більше вимог та обов`язків. Адже жінки, вибудовуючи кар’єру, залишаються мамами та дружинами, що є їх головний обов’язок. Саме тому, попри велику зайнятість, я завжди знаходжу час для сім`ї. А нещодавно закінчила курси ландшафтного дизайну, дипломною роботою стала моя присадибна територія. Дуже тішуся, що тепер маю власний сад, альтанку, мангал, куди з задоволенням запрошую друзів і рідних.»
В єдності – сила!