2018-11-30

СВІТЛОФОРУ БУТИ!

Поступово крокуємо до вирішення великих проблем. Поліція дала згоду на встановлення світлофору на одній зі смертельно аварійній ділянці міста Дніпра. Тепер справа за міськрадою.

Голова фракції «Самопоміч» у Дніпровській міській раді Юрій Акуленко перейнявся питанням встановлення на вулиці Криворізькій в районі Стахановської прохідної світлофорного об’єкта.
Жителі району розповіли депутату про проблемний переході, про аварії, які регулярно відбуваються в районі Стахановської прохідної і про кількість смертельних випадків. Люди зібрали понад 200 підписів на підтримку установки світлофора і прийшли по допомогу.
Юрій Акуленко підняв це питання на засіданні сесії, пояснив колегам, що ділянку на Криворізькій необхідно убезпечити, а також попросив знайти можливість і встановити світлофорний об’єкт.
Депутати міської ради та мер Борис Філатов ініціативу Юрія Акуленка підтримали. Окрім цього заступник міського голови Михайло Лисенко, який очолює департамент благоустрою та інфраструктури, пояснив, що місто не проти світлофора на Криворізькій, але установку об’єкта не погоджують співробітники поліції.
Мер доручив звернутися до правоохоронців повторно і заявив – якщо поліціянти узгодять установку, то світлофор на Криворізькій буде.
Розуміючи терміновість/нагальність питання безпеки мешканців Дніпра, Юрій Акуленко самостійно направив запит до правоохоронних органів щодо встановлення світлофорного об’єкта в районі Стахановської прохідний.
І нарешті гарна новина – поліція дала добро на установку світлофорного об’єкта. А це черговий необхідний крок на шляху до вирішення проблеми, яка існує в Дніпрі вже не один рік.
Тепер слово за співробітниками департаменту благоустрою та інфраструктури і профільним КП «Днепродорсервіс».