Новини

Всі новини
2017-02-06

Триває удосконалення програми підтримки ОСББ та ЖБК.

5 лютого в Будинку культури Машинобудівників, був проведений захід присвячений підведенню підсумків Програми підтримки ОСББ та ЖБК та обговорення змін і реалізації Програми в наступних роках.
Як показав 2016 рік, ця Програма стала дуже актуальною для жителів Дніпра, завдяки їй багато ОСББ змогли відремонтувати покрівлю, системи опалення та водопостачання, зробити ремонт в під’їздах, відновити освітлення і багато іншого.
Звичайно цей захід не відбувся б, без розробника та співавтора Програми, депутата міської ради від фракції «Об’єднання «САПОМОПІЧ» Лигіна Олександра. На заході було присутньо близько 100 осіб, кожен з них пройшов нелегкий шлях на всіх етапах участі в Програмі, у тому числі проходження системи електронних закупівель «Prozorro», відкриття рахунків в Державній Казначейській службі, тощо.
Доповідачами на заході були розробники та співавтори Програми. Депутатом Лигіним Олександром були висвітленні питання реалізації Програми у 2016 року, та проблеми з якими зіткнулися її учасники.
Також депутатом міської ради Олександром Купрієнком було презентовано нову Міську Програму «Бюджет участі» – для реалізації інших проектів громади.
Новації в нормативно-правових документах Центральних органів виконавчої ради презентувала Катерина Чижик, питання щодо залучення кредитних коштів детально роз’яснила Ганна Прокіпець, організаційні та інші кроки для участі у Програмі відповідно до її умов нагадала учасникам заходу Тамара Мирошниченко. Під час зустрічі, всі присутні отримали грамоти за плідну роботу в своїх ОСББ та ЖБК, а у відповідь пролунали слова подяки усім розробникам та співавторам Програми.

_MG_0193

_MG_0218

_MG_0241

_MG_0252

_MG_0263

_MG_0267

_MG_0278

_MG_0291

_MG_0299

_MG_0305

viber image