2018-12-07

У Львові з’явиться сучасний сміттєпереробний завод

П’ять провідних європейських компаній претендують на будівництво сміттєпереробного комплексу у ЛЬвові. ДО другого етапу тендеру Європейський банк реконструкції та розвитку обрав три компанії з Польщі, Німеччини, Греції а також два консорціуми з Австрії та Туреччини, Нідерландів і Литви. Усі вони вже мають досвід будівництва таких комплексів у Європі та світі. Переможцем тендеру стане компанія, яка запропонує найкращі технічні рішення а також найвигіднішу ціну.

Нагадаємо, Львів – перше місто в Україні, яке комплексно вирішить проблему сміття. На це потрібно 2 роки. Завдяки кредиту ЄБРР та грантовим коштам у Львові збудують сучасний завод із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старе сміттєзвалище та впровадять нову систему поводження з відходами. У місті вже почали сортувати сміття. Роздільний збір відходів відбувається у школах. ДО цього активно долучаються підприємці а також ОСББ.

“«Відбувся другий етап тендеру. Подалося 12 компаній з 11 країн світу. Вчора від Європейського банку реконструкції та розвитку миотримали рішення, що в наступний етап проходить 5 компаній — це найвідоміші структури, які будували дуже сучасні заводи в різних країнах світу.

Земля виділена, проект готовий, чекаємо фінальне рішення ЄБРР щодо компанії, яка будуватиме завод у Львові, і наступного року приступаємо до будівництва. Це буде один з перших заводів в Україні», – говорить Андрій Садовий.

У Львові з'явиться сучасний сміттєпереробний завод!

«Це буде один із перших сміттєпереробних заводів в Україні.Відбувся другий етап тендеру. Подалося 12 компаній з 11 країн світу. Від Європейського банку реконструкції та розвитку миотримали рішення, що в наступний етап проходить 5 компаній — це найвідоміші структури, які будували дуже сучасні заводи в різних країнах світу.Земля виділена, проект готовий, чекаємо фінальне рішення ЄБРР щодо компанії, яка будуватиме завод у Львові, і наступного року приступаємо до будівництва." – Андрій Садовий.

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Дніпро op Vrijdag 7 december 2018