2018-08-29

У Нікополі відбувся щорічний фестиваль здорового способу життя NEW STARS WORKOUT 2K18

Фестиваль проходить уже вчетверте. Його організації котрий рік сприяє керівник нікопольського осередку «Самопомочі» Михайло Поперечнюк. Підтримку заходу також надала громадська організація «Єдність і Розвиток». Партнери – мережа фітнес-клубів для жінок Fit Curves.
Цього разу погода не стала на заваді, й спортсмени з Києва, Харкова, Кривого Рогу, Запоріжжя, Марганця та Нікополя зійшлися в боротьбі за кубки та призи.
За кожним видовищем та неймовірним заходом стоїть копітка організаторська робота лідеру воркаут-руху Нікополя Доменіки Юдашкіної, а також громадського активіста Марії Полоз. Фестиваль NEW STARS WORKOUT 2K18 – це дуже яскрава та вибухова подія для міста. Шалений драйв та бурхливі емоції панували під час всіх змагань – учасники йшли до перемоги з бойовим настроєм та впевненістю.
«Учасники показали високий рівень професіоналізму та жагу до перемоги. Дякую спонсорам та партнерам фестивалю за підтримку і бажання розвивати спорт у місті, а також популяризувати його серед молоді», – прокоментувала змагання спортсменів Доменіка Юдашкіна.
Учасники фесту теж дістали задоволення та купу вражень. До речі, команда із Кривого Рогу була найчисленніша.
«Ми дуже любимо Нікополь. Він для нас, як рідний. Приїжджаємо сюди вже кілька років поспіль. Особисто я – з 2015-го. Приємно, що організація фестивалю на дуже високому рівні. Тож обов’язково приїдемо ще», – коментує лідер команди з Кривого Рогу Андрій Калінкін.
Лідер серед юніорів, нікополець Сергій Земзюлін, який змагався після серйозної травми плеча, вважає, що конкуренція була велика:
«Учасники дуже сильні, і дуже велика конкуренція, тому я змагався за звання найкращого з кращих. Неймовірно радий перемозі. В такі моменти з’являється стимул зростати професійно все далі й далі, залишатися таким же завзятим та впевнено йти до перемоги».
Дівчата-переможниці також отримали подарунки від партнерів фестивалю – мережі фітнес-клубів для жінок Fit Curves. Представниця клубу Наталя Панфелюк побажала учасникам перемоги та додала, що Fit Curves завжди радо підтримує спортивні ініціативи.
Організатори заходу не обійшли увагою і дітей. З півдесятка хлопчаків 7-10 років позмагалися у підтягуваннях і отримали заохочувальні подарунки від керівника нікопольської «Самопомочі» Михайла Поперечнюка. Глядачів також потішили два виступи студії східного танцю «Іскандрія».
По закінченню змагань переможців фестивалю нагородили кубками, грамотами, медалями та подарунками – навушниками і спортивними шейкерами. «Підтримка спорту для мене завжди в пріоритеті. NEW STARS WORKOUT ми проводимо вже 4-й рік поспіль, і наша головна ціль – пропагувати спорт і здоровий спосіб життя, передусім серед молоді – дітлахів та підлітків, бо вони – запорука нашого майбутнього, але й серед інших категорій містян теж. Дуже радий був бачити спортсменів із різних міст України. Сьогодні у нас в гостях і Київ, і Харків, і Кривий Ріг, й інші міста. Дякую всім, що приїхали, провели майстер-клас і дали дозу мотивації робити себе кращими. Фестиваль NEW STARS WORKOUT 2K18 – це враження, рух, адреналін та буря емоцій в очах. Це – спорт і здоровий спосіб життя. І наша організація зробить усе можливе, або подібні заходи відбувалися в Нікополі частіше», – сказав Михайло Поперечнюк.
Суддями фестивалю були: чемпіон України Кирило Карабут (м. Харків), лідер руху воркаут у Кривому Розі, капітан команди «Street Workout United» Андрій Калінкін, учасник шоу «Україна має талант» Богдан Білов (м. Марганець).
Звитяжцями фесту стали:
Жіноча база:
1. Наталія Луговенко
2. Валентина Марченко
3. Діана Оспіщева
Чоловіча база до 18 років:
1. Максим Шершун
2. Олег Денисов
3. Олег Альошин
Чоловіча база від 18 років:
1. Богдан Білов
2. Євгеній Полусмяк
3. Іван Копіл

Батли:
1. Сергій Земзюлін
2. Данило Пауков
3. Акім Зуєв
Найкращий виступ: Віктор Сокур