2018-11-23

ВІДТЕПЕР З ВОДОЮ!

Мати у 21 сторіччі проблеми із водопостачанням у будь-якій розвинутій країні, мабуть, фантастика. Особливо через бюрократію. Та в нас це реально. У Дніпрі близько сотні будинків з початку року не мали нормального доступу до води через нерозуміння, хто є балансоутримувачем системи/мереж.

Депутат Юрій Акуленко допоміг вирішити багаторічну проблему жителів провулка Північний. Ще на вересневій сесії Дніпровської міської ради,, відреагувавши на звернення виборців, він підняв питання, що стосується проблем з водопроводом у провулку Північний.
Депутат акцентував увагу на те, що кілька років місцеві жителі не можуть домогтися ремонту старого водопроводу. Причина – мережі є безгоспними. Щоб привести водопровід в порядок, необхідно передати його на баланс КП «Міськводоканал».
Аби якомога скоріше вирішите ганебне питання, розповів Юрій Акуленко, напередодні сесії був підготовлений проект рішення про прийняття на баланс безгоспних мереж. Документ також пройшов узгодження в депутатських комісіях.
Розуміючи важливість проблеми, депутати включили проект до порядку денного і проголосували за нього.

Мережі водопроводу нарешті опинилися на балансі комунального підприємства. Невдовзі співробітники КП «Міськводоканал» провели заміну труби, вирішивши тим самим проблему жителів провулка Північний.
«Серйозні проблеми з водопроводом у нас почалися в 2015 році. Трубам більше 50 років! Всі в хомутах, а деякі взагалі не витримували – постійно відбувалися прориви. А з 26 січня цього року ми залишилися взагалі без води. Зібрали гроші, спробували усунути несправність. Це дозволило включати воду по годинах, уявіть собі!» – розповідає жительниця провулку Північний Ніна Ракова.
Мешканці звернулися до «Міськводоканал», де сказали – відремонтувати водогін не можуть, бо не на їхньому балансі.

«Ми ледь не опустили руки та змирилися, але вирішили звернутися в приймальню депутата Юрія Акуленка. Юрій Володимирович пообіцяв розібратися в проблемі і посприяти у її вирішенні, – каже Ніна Ракова. – Допомога не змусила себе довго чекати. Через досить короткий проміжок часу Юрій Акуленко подзвонив і повідомив, що міська рада прийняла на сесії рішення і тепер наш проблемний водопровід знаходиться на балансі КП «Міськводоканал».

А нещодавно ремонт проблемної ділянки водопроводу нарешті закінчили.