2016-10-03

Вячеслав Мішалов: «Поліція отримає додаткові кошти для підвищення рівня боєздатності»

Дніпровські поліцейські отримають додаткові кошти для підтримки правопорядку в місті. Населення має бути впевнене – їх спокій захищений.

Так вважає секретар міської ради Вячеслав Мішалов. Про це він повідомив під час прес-конференції, коментуючи результати чотирнадцятої сесії міськради.

«25 вересня наше місто трусонуло жахлива подія: загинули двоє поліцейських. За наш спокій вони віддали найвищу ціну – своє життя. Це найсумніша новина з тих, які можуть бути. Про всі питання, які стосуються безпеки міста, завжди говорять з усмішкою, поки не вдарить грім», – зазначив під час прес-конференції Вячеслав Мішалов.

Секретар міськради повідомив, що на потреби поліцейських виділені додаткові кошти з бюджету.

«Вісім мільйонів гривень, які були виділені, це безпосередньо пряма субвенція поліції на те, щоб всі їхні потреби були закриті максимально. Ці гроші отримує не один поліцейський, а всі поліцейські нашого міста, щоб привести в порядок техніку, кімнати, де вони проходять навчання. Це досить великий перелік позицій – 47 пунктів», – зазначив Вячеслав Мішалов.

Нарешті, за словами Вячеслава Мішалова, в рамках програми «Безпечне місто» Дніпро буде обладнано розгалуженою системою відео нагляду. Це буде ще одним кроком до того, аби злочинці якомога скоріше були затримані та знешкоджені.