2018-12-18

Як перевірити свою пенсію на оптимальність? Експерт із перерахунку пенсій у Дніпрі.

Знаєте, що найболючіше? Чути, як пенсіонери скаржаться на низьку пенсію , якої не вистачає навіть на їжу, не кажучи вже про ліки, комунальні послуги та одяг – настільки зношений , що в ньому соромно вийти в люди.
Тож не дивно, що на зустріч із експертом по перерахунку пенсій Віктором Богдановим, в ДК Машинобудівників прийшло більше сотні пенсіонерів.
– Як перерахувати пенсію?
– Як повернути трудовий стаж, не маючи трудової книжки?
– Чому пенсійний фонд не хоче робити індексацію?
– Чи впливає стаж роботи на перерахунок пенсії?
– Чому доллар зростає, а пенсія ні?

Десятки запитань доносилися із залу! Надія – лише на Самопоміч…
Бурхлива дискусія тривала майже дві години. Віктор Павлович уважно вислуховував запитання, давав поради та роз’яснював всі нюанси діючого законодавства. А головне – спонукав будь-що добиватися перерахунку пенсії.
Попереду у Віктора Богданова – автора спеціальної програми з перерахунку пенсій – ще одна зустріч із пенсіонерами.
Його мета проста і зрозуміла – аби пенсіонери отримували справедливу, пенсію. Ту, яку вони заробили чесною працею.

А не ті копійки, які нараховує їм пенсійний фонд.

Аналогічна зустріч відбулася і в офісі Самопомочі на Лівобережжі.
До речі, завдяки програмі, він вже повернув пенсіонерам 8 мільйонів гривень.

“Щодня у Запоріжжі я приймаю близько 100 пенсіонерів. Люди не довіряють пенсійному фонду, а хочуть знайти рішення зі свого пенсійного питання саме у Самопомочі. Вірять в те, що саме тут зможуть знайти справедливість”, – говорить Віктор Богданов.
На кінець грудня в нашій області збільшення пенсії мають отримати 39 пенсіонерів на загальну суму майже 8 тисяч гривень.
Всього ж звернулося 788 людей.

Тож, шановні пенсіонери!
Поки ви самі не перевірите свою пенсію на оптимальність, будете й надалі отримувати копійки.
Ні , ми не хочемо вас обнадіювати і обіцяти стовідсоткове збільшення виплат.
Цілком ймовірно, ваша пенсія, хоч і низька, але розрахована оптимально. І тоді її розмір не зросте.
Але ж хіба не варто хоча б спробувати добитися її збільшення?
Нагадаємо, що треба зробити, аби перерахувати пенсію.
– Прийти в місцевий офіс Самопомочі
– Принести із собою виписку із розпорядження про перерахунок пенсіі -іі ви можете отримати в управлінні Пенсійного фонду , написавши відповідно заяву. Або скласти таку заяву в офісі Самопомочі. Для цього треба мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.
– Далі отримані дані внесуть у спеціальну комп’ютерну програму.
Якщо ваша пенсія неоптимальна , вам розкажуть за який період потрібно взяти довідку про зарплату (за місцем праці в архіві).
Фахівці Самопомочі визначать оптимальний розмір пенсії. Вам нададуть роздруківку з оптимально розрахованою інструкцією , як подати заяву до управління Пенсійного фонду.
І щиро дякуємо нашому гуру із перерахунку пенсій Віктору Богданову, який попри негоду приїхав із Запоріжжя до Дніпра, аби надихнути, вселити віру та заохотити пенсіонерів до рішучих дій.
Боремося за справедливість разом!

Чому потрібно добиватися перерахунку пенсій?

Шановні пенсіонери! Поки ви самі не перевірите свою пенсію на оптимальність, будете й надалі отримувати копійки. Ні , ми не хочемо вас обнадіювати і обіцяти стовідсоткове збільшення виплат. Цілком ймовірно, ваша пенсія, хоч і низька, але розрахована оптимально. І тоді її розмір не зросте.Але ж хіба не варто хоча б спробувати добитися її збільшення? Нагадаємо, що треба зробити, аби перерахувати пенсію. – Прийти в місцевий офіс Самопомочі – Принести із собою виписку із розпорядження про перерахунок пенсіі -іі ви можете отримати в управлінні Пенсійного фонду , написавши відповідно заяву. Або скласти таку заяву в офісі Самопомочі. Для цього треба мати із собою паспорт та ідентифікаційний код. – Далі отримані дані внесуть у спеціальну комп’ютерну програму. Якщо ваша пенсія неоптимальна , вам розкажуть за який період потрібно взяти довідку про зарплату (за місцем праці в архіві). Фахівці Самопомочі визначать оптимальний розмір пенсії. Вам нададуть роздруківку з оптимально розрахованою інструкцією , як подати заяву до управління Пенсійного фонду. І щиро дякуємо нашому гуру із перерахунку пенсій Виктор Богданов який попри негоду приїхав із Запоріжжя до Дніпра, аби надихнути, вселити віру та заохотити пенсіонерів до рішучих дій. Боремося за справедливість разом!Андрей Толстых Александр Лыгин Александр Куприенко Ольга Наказина Анастасия Плюша Инна Мороз (Inna Moroz) Елена Соколова Олег Бухтияров Дука Александр #СамопомічДніпро #Днепр #Дніпро #Перерахунокпнсій #Самопоміч

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Дніпро op Donderdag 13 december 2018