2018-12-26

Юні скаути із Павлограду приїхали до Дніпра за Віфлеємським вогнем миру

Трохи дива та новорічного настрою.

Нещодавно маленькі пластуни із Павлограду, разом із помічником депутата Павлоградської міськради від Самопомочі (Ігор Зінько) Володимиром Гаркушою приїхали до Дніпра за Віфлеємським вогнем миру.
Хто не знає, вогонь миру постійно горить в храмі Різдва Христового у Віфлеємі. А напередодні Різдвяних свят вирушає в таку собі скаутську естафету.
Передача вогню відбувалася в українській греко-католицькій церкві Святого Миколая.
Власне, ідея передавати вогонь миру з’явилася 30 років тому в Австрії. Одна австрійська телекомпанія вирішила зробити подарунок людям, які святкують Різдво не вдома.
Або ж для тих, хто хворий, самотній або нужденний. Просто щоб створити для них святковий настрій та змусити повірити в дива 🙂
Щороку в Австрію приїздять всі представники скаутських організацій, аби виконати велику місію – передати вогонь від країни до країни, від домівки до домівки.

Навіщо передають Віфлеємський вогонь?

Трохи дива та новорічного настрою вам у стрічку. 😊Сьогодні маленькі пластуни із Павлограду, разом із помічником депутата Павлоградської міськради від Самопомочі Ігор Зінько Володимиром Гаркуша приїхали до Дніпра за Віфлеємським вогнем миру. Хто не знає, вогонь миру постійно горить в храмі Різдва Христового у Віфлеємі. А напередодні Різдвяних свят вирушає в таку собі скаутську естафету. Передача вогню відбувалася в українській греко-католицькій церкві Святого Миколая.Власне, ідея передавати вогонь миру з’явилася 30 років тому в Австрії. Одна австрійська телекомпанія вирішила зробити подарунок людям, які святкують Різдво не вдома. Або ж для тих, хто хворий, самотній або нужденний. Просто щоб створити для них святковий настрій та змусити повірити в дива 🙂Щороку в Австрію приїздять всі представники скаутських організацій, аби виконати велику місію – передати вогонь від країни до країни, від домівки до домівки.Владимир Гаркуша

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Дніпро op Zaterdag 22 december 2018