Зробити місто комфортним для людей – головне завдання даного проекту. Для цього необхідний комплексний підхід, який залежить від потреб окремого міста та його мешканців.

Разом з громадськими активістами, волонтерами та місцевою владою ми прагнемо удосконалювати Дніпропетровськ на користь громади. Сюди відносяться різноманітні проекти з благоустрою міста та особливо прибудинкових територій, розвитку інфраструктури, з оптимізації вирішення проблем житлово-господарського комплексу.

Вагомим напрямком проекту «Комфортне місто» є популяризація та розвиток ОСББ. Така форма управління будинком дозволяє не лише обслуговувати та оптимізувати власний будинок, а і самостійно розпоряджатися його приміщеннями, коштами, вчасно проводити всі необхідні роботи. Щоб напевно зрозуміти, яку користь люди матимуть від створення ОСББ, необхідно прийти та подивитися туди, де воно вже вдало функціонує.

«Самопоміч» у Дніпропетровську посприяла створенню вже не одного ОСББ. Ми регулярно проводимо тренінги та семінари для городян. Наші спеціалісти допомагають як тим, хто хоче створити ОСББ, так і тим, у кого виникли певні труднощі у функціонуванні їхнього ОСББ.