Команда

Вся команда

Олександр Купрієнко

Депутат Дніпровської міської ради

Дата та місце народження:

17.07.1989 р., м. Дніпропетровськ

Навчальний заклад, спеціальність:

Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара, “Політологія”

Місце праці:

З 2011 року по теперешній час – приватний підприємець

Громадська активність:

Був організатором Всеукраїнських проектів “”Скажемо”” НІ! “”Торгівлі людьми”” і “”Вирішувати НАМ!”” в Дніпропетровську. А також проекту «Без хабарів» – спрямованого на формування нетерпимості у молодих людей до корупції та боротьбу з нею. Провів кількасот тренінгів з методики «Рівний-рівному» з різних гострих соціальних проблем. У 2005 році нагороджений Грамотою управління освіти і науки за особистий внесок у розвиток Міжнародної програми захисту прав людини в місті. Отримав нагороду “”Лідер року – 2005″” серед молодіжних лідерів міста. У 2006 році отримав нагороду “”Творча надія палацу”” від міського палацу дітей та юнацтва.

Біографія:

Маю статус Національного тренера з проведення тренінгів з питань дотримання прав людини, запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми, наркоманії.
З 2004 року беру участь у міжнародній програмі “”Дебати””, спрямованої на інтелектуально-творчий розвиток молоді в рамках розвиваючої гри «Дебати». Переможець і кращий спікер багатьох українських та міжнародних турнірів. C 2011 по травень 2015 був творцем і очолював ВМГО «Федерація дебатів України». Є власником та співзасновником Арт-кафе “”Неизвестный Петровский”.